Jak postupovat při výkupu vozidel za hotové

O výkupu vozidla můžeme uvažovat z několika důvodů. Hlavním důvodem může být skutečnost, že potřebujeme dodatečné peněžní prostředky na pořízení nového vozu. Dalším důvodem může být, že nám prostorová kapacita nedovoluje mít v garáži dvě auta. Proto se staršího auta zbavíme a místo uvolníme novému vozidlu. Nicméně, ať už je důvod prodeje auta jakýkoliv, tak to představuje náročný proces, který vyžaduje hodně času a trpělivostí s potenciálními zájemci. Chcete se tomuhle vyhnout? Není problém. Skvělým řešením může být výkup vozidla za hotové. 

Ušetřete čas. My se o všechno postaráme.

Výkup automobilu představuje velmi náročný proces a to z několik důvodů. Hlavním důvodem je čas. Proto, aby vás výkup vozidla nevyšel lacině, tak si musíte zjistit orientační cenu vozidla, které máte zájem vykoupit. Mimo toho budete muset komunikovat s nespočetným množstvím zákazníků, kteří nemusí mít skutečný zájem o koupi vašeho vozidla. Jedná se zkrátka o velmi náročný a zdlouhavý proces. Druhým důvodem je byrokratická zátěž. Všichni víme, jak to na úřadě chodí. Všechno dlouho trvá a nás to stojí nejen čas ale hlavně peníze. 

Zajistíme, aby Vám starý vůz nezrezivěl na zahradě

Chcete si ušetřit čas, trpělivost a peníze? Tak to nechte na nás. Výkup vozidla je pro nás hračkou. Proto, aby výkup vozidla za hotové byl úspěšný, tak je pro nás důležité, abyste vyplnili kontaktní formulář, kde nám více popíšete stav vašeho vozidla. Je nutné, abychom věděli značku vozidla, počet ujetých kilometrů, typ převodovky, rok výroby, typ pohonu a stav motoru.

Jakmile nám formulář dorazí, tak vás kontaktujeme s naší předběžnou nabídkou výkupní ceny. Pokud budete souhlasit s výkupní cenou, tak se posléze domluvíme ohledně návštěvy našeho servisního technika, který se podívá blíže na stav vykoupeného vozidla a případně výkupní cenu upřesní. Pokud proběhne všechno v pořádku, tak si od vás vozidla vykoupíme, odvezeme a vyřídíme za vás všechny důležité formality s úřadem. Do 24 hodin od poslání formuláře tak můžete mít peníze v hotovosti a bez dalších starostí.