Výkup motorek za hotové pomůže vyřešit, co se starou motorkou

Máte doma starou motorku, na kterou se jen práší, a nevíte co s ní? Ať už proto, že jste si koupili novou, nebo třeba prostě na ježdění nemáte čas, důvodů může být spousta. Přijde Vám zbytečné, aby motorka jenom stála v garáži? Potřebujete více místa a starý motocykl jenom překáží? Co s ním?

Nemůžete najít vhodný motobazar?

Zatímto s ojetým vozem většinou není problém najít pořádný autobazar, s motocykly může být větší problém. Některé autobazary motorky vůbec neřeší a motobazary nejsou natolik rozšířené. Možná Vám ty nejbližší nabízí jen směšnou částku proto, že v okolí nemají pořádnou konkurenci. Nebo Vás prostě jen odmítli kvůli stavu, v jakém je motocykl.

Výkup motocyklů a čtyřkolek po celé ČR!

Nabízíme výkup motocyklů po celé ČR. Přijedeme  kamkoliv, až už do Prahy, Brna, Ostravy nebo jinam. S námi tak nemusíte hledat, jestli se Vám přeprava motorky až do motobazaru vyplatí. Jednoduše nás kontaktuje pomocí našeho formuláře na odhad ceny a my se s Vámi spojíme

Výkup moto do 24 hodin

Další z našich předností je rychlost, s jakou se o Vás postaráme. Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme a nabídneme Vám předběžnou výkupní cenu. Pokud s ní budete souhlasit, do 24 hodin Vás navštíví naši technici. Ti motorku prohlédnou a sdělí Vám konečnou cenu. Do 30 minut tak může být vše vyřešeno a Vy dostanete peníze v hotovosti ihned.

Výkup motocyklů bez ohledu na stav vozidla

Bojíte se, že Vás odmítneme kvůli tomu, že je motocykl ve špatném stavu nebo úplně nepojízdný? Nemůžete ji kvůli tomu prodat v žádném motobazaru? Nemusíte se ničeho obávat. Motocykly a čtyřkolky vykupujeme bez ohledu na jejich technický stav. Ojetá, bouraná, nepojízdná, nic z toho pro nás není překážkou. Navíc po Vás nevyžadujeme žádnou záruku na technický stav vozidla. Vaši motorku tak po Vás nikdy nebudeme reklamovat. Odvezeme si ji na naše náklady a nebudete se muset trápit, co s ní.

Více, než jen motocykly

Výkupem motocyklů a čtyřkolek za hotové naše služby nekončí. Kromě moto také vykupujeme automobily všech značek, veterány, dodávky, užitkové vozy a další vozidla. Po převzetí vozu vyřídíme přepis a jiné úřední oficiality za Vás. Výkup tak proběhne naprosto bez starostí a Vy už si jen zrušíte povinné ručení a pojištění vozu. 

S námi se nemusíte ničeho bát.