Výkup osobních i terénních vozů a SUV

Vážení zákazníci, zde se dozvíte něco o výkupní ceně.

Výhody přímého výkupu automobilu jsou již popsány v úvodu našich stránek, přesto pouze pár doplnění k výkupní ceně. Výkupní cena vždy závisí na více faktorech, především na aktuální běžné ceně vozidla na trhu, prodejnosti daného modelu, kupní síle potencionálních zájemců, časové ztrátě hodnoty vozu, atd.

Obecně platí toto: vůz nižší nebo střední třídy s menším obsahem motoru určený pro běžné využití – rodina, práce,atd. má větší potenciál prodejnosti, než sportovní či jinak specificky zaměřený vůz, nebo vůz s větším obsahem motoru, atd. Výkupní cena je proto cca 3/4 ceny běžné, u méně prodejně atraktivních vozů cca 2/3 ceny běžné, nebo se určuje individuálně.

Pozor, cena běžná je pouze teoretická a není nikde zaručeno, že lze vůz skutečně za tuto cenu prodat, vždy záleží na poptávce a kupní síle.

Jelikož při výkupu vozu přijíždíme my k Vám, snažíme se předem odhadnout výkupní cenu, která se  co nejvíce přiblíží opravdové reálné částce, kterou dostanete vyplacenou na ruku ( nemáme zájem se zbytečně připravovat o čas a náklady vynaložené na dopravu )

Stává se, že nám zákazníci vytknou, že jim v jiném výkupu nabídli cenu vyšší a že naše nabídka je tudíž nezajímavá. Ovšem dopadá to tak, že vůz musejí sami na své náklady přivést,díky tomu jim předem slíbí jakoukoliv nereálnou částku, po té jim na místě sdělí, že si musí vzít jiný vůz protiúčetem jinak že jejich vůz nechtějí vůbec, nebo maximálně za 1/2 ceny, kterou jim původně nabídly.

Neztrácejte čas objížděním nereálných nabídek, prodejte vůz v pohodlí domova bez jakéhokoliv rizika. Volejte tel.: 723 141 111

Odhad ceny

Prosíme, snažte se vyplnit všechny pole formuláře, jen tak můžeme co nejpřesněji odhadnout skutečnou VÝKUPNÍ CENU. Po odeslání formuláře vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět s dalším postupem.

Informace o vozidle
Kontaktní informace

Položky označené * jsou důležité.

Pokud by jste rádi prodali Váš vůz co nejdříve, použijte prosím klasického zavolání, nebo SMS s údaji z tabulky na tel.: (+420) 723 141 111. Rádi Vám ve všem co nejrychleji vyjdeme vstříc.

Zde můžete přiložit soubor (1x obrázek, text a pod.)
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc.

Nezapomeňte si připravit k prodeji plnou moc (stáhnout zde)

OCHRANA PROTI SPAMU A ROBOTŮM!

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.