Výkup osobních i terénních vozů a SUV

Naše společnost nabízí výkup starých vozidel za peníze v hotovosti, včetně kompletních služeb a profesionálního jednání. Jak to funguje? Je to jednoduché.

  • Kontaktujete nás s Vaší nabídkou
  • My se s Vámi spojíme a nabídneme Vám předběžný odhad výkupní ceny v závislosti na informacích, které nám poskytnete
  • Pokud s naší předběžnou nabídkou souhlasíte, do 24 hodin přijedeme kamkoliv po České republice
  • Auto si prohlédneme, nabídneme Vám konečnou částku a do třiceti minut máte auto prodané s penězi v hotovosti na ruku
  • Vůz si odvezeme a vyřídíme všechny úkony spojené s odhlášením a převodem vozu

Výkup osobních, užitkových a dalších vozidel v jakémkoliv stavu

Rádi byste prodali Váš starý vůz, ale v bazaru jste neuspěli, protože už není v tom nejlepším stavu? Vykupujeme vozidla v jakémkoliv stavu a libovolného roku výroby. Vaše vozidlo může být jak ojeté, tak havarované nebo i nepojízdné. My po Vás nikdy nebudeme vůz reklamovat. Nechceme žádnou záruku na technický stav vozidla.

Vykupujeme nejen osobní auta, ale též terénní vozy, užitková vozidla, nákladní vozy, čtyřkolky, motorky a další. Nejste si jistí? Kontaktujte nás a určitě se domluvíme! Vykupujeme automobily všech značek, například Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Dodge, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Seat, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo, ale i další.

Výkup po celé ČR

Navzdory našemu jménu vykupujeme vozy nejen v Praze a Středních Čechách. Rádi za Vámi přijedeme po celé ČR. Je pro nás jedno, jestli bydlíte v Praze nebo třeba v Ostravě. Přijdeme za Vámi kamkoliv, ať už se jedná o Brno, nebo třeba o Benešov, Beroun, Blansko, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradci Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo a Žďár nad Sázavou.

Výkup automobilu bez starostí

Důvod, proč zvolit prodej vozu u nás, nemusí být jen to, že Vás v Auto Esa nebo AAA Auto odmítli. Součástí našich kompletních služeb je to, že si pro vůz přijedeme přímo k Vám. Nemusíte tak vynakládat úsilí na cestu do autobazaru. Navíc za Vás rádi vyřídíme veškeré úkony spojené s prodejem vozu za naše náklady. Nemusíte se tak bát žádných manipulačních, ekologických a jiných poplatků. Nezapomeňte si k prodeji připravit plnou moc, která nám to umožní, odkaz k jejímu stáhnutí najdete zde.

Jak probíhá odhad ceny?

Zajímá Vás, jak vlastně probíhá odhad ceny? Výkupní cena závisí na mnoha faktorech, jako například na aktuální ceně vozidla na trhu, ale i jeho stavu, prodejnosti, kupní síle potencionálních zájemců a časové ztrátě, než se vůz prodá. Díky těmto důvodům se tak běžně stává, že vozy nižší a střední třídy, které jsou určeny k běžnému použití mají vyšší šanci se rychle prodat, než specificky zaměřené vozy, ať už sportovní vozy, vozy s vyšším obsahem motoru a podobně. Výkupní cena je proto cca 3/4 běžné prodejní ceny, u méně prodejně atraktivních vozů cca 2/3 běžné prodejní ceny, nebo se určuje individuálně.

Pozor, běžná prodejní cena je pouze teoretická a není nikde zaručeno, že lze vůz skutečně za tuto cenu prodat, vždy záleží na poptávce a kupní síle.

Nabídli Vám jinde více a naše nabídka tak pro Vás není zajímavá? Důvod, proč Vám v bazaru mohli nabídnou jinde je třeba proto, že chtějí, abyste vůz na vlastní náklady přivezli, a při jeho prodeji se Vám budou snažit na protiúčet prodat jiný vůz, nebo Vám na místě nabídli méně. My Vám umožňujeme prodat Váš vůz přímo z pohodlí Vašeho domova a bez starostí.

Snažíme se, aby cena, kterou Vám předběžně nabídneme, co nejvíce odpovídala reálné částce, kterou od nás dostanete. Proto je důležité, abyste dotazník s informacemi o vozidle vyplnili co nejpřesněji, a pokud možno ho doplnili o případné fotografie. Jen tak Vám můžeme sdělit co nejpřesnější odhad.

Volejte tel.: 723 141 111

Odhad ceny

Prosíme, snažte se vyplnit všechny pole formuláře, jen tak můžeme co nejpřesněji odhadnout skutečnou VÝKUPNÍ CENU. Po odeslání formuláře vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět s dalším postupem.

Informace o vozidle
Kontaktní informace

Položky označené * jsou důležité.

Pokud by jste rádi prodali Váš vůz co nejdříve, použijte prosím klasického zavolání, nebo SMS s údaji z tabulky na tel.: (+420) 723 141 111. Rádi Vám ve všem co nejrychleji vyjdeme vstříc.

Přílohy
Fotografie nahrávejte jednotlivě.
Všechny soubory dohromady musí být menší než 256 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx zip.

Nezapomeňte si připravit k prodeji plnou moc (stáhnout zde)

OCHRANA PROTI SPAMU A ROBOTŮM!

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.