Snažíte se o prodej auta, ale autobazary Vám nemohou nabídnout uspokojivou nabídku?

Prodej auta může být někdy těžký. Autobazary se snaží nabídnout co nejméně peněz a nedej bože, pokud je na voze nějaká závada. Na tu se poté zkouší bazary vymluvit, aby cenu snížily ještě více, nebo výkup auta úplně odmítly. Další alternativou může být snaha prodat auto svépomocí, pomocí inzerátů. Ačkoliv v dnešní době existuje spousta inzertních serverů a nemusíte tak inzerovat v novinách, stále se tím vydáváte na běh na dlouhou trať a spoustu starostí okolo.

Prodejte auto bez starostí

Tomuto všemu se ovšem s námi můžete snadno vyhnout. Nabízíme Vám rychlý a bezstarostný výkup Vašeho vozu. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách a my se Vám ozveme, abychom si domluvili předběžnou cenu. Pokud s ní budete souhlasit, do 24 hodin k Vám domů přijedou naši technici. Ti si vůz prohlédnou a sdělí Vám konečnou cenu. 

Vše vyřídíme za Vás

Pokud budete s konečnou cenou souhlasit, bude tím pro Vás vše vyřešeno. Celá záležitost trvá méně než půl hodiny a vůz si sami odvezeme a na vlastní náklady zařídíme přepis vozu a další potřebné formality. Vy si můžete už tentýž den zrušit povinné ručení a pojištění. Peníze dostanete ihned na ruku, a vše bude vyřešeno, aniž byste museli opustit pohodlí domova.

Na stavu vozu nezáleží

Vykoupíme od Vás jakýkoliv vůz bez ohledu na jeho stav. Nemusíte se tak bát, že bychom Vás odmítli kvůli špatnému technickému stavu vozu, nebo že bychom po Vás vyžadovali na nějakou záruku ohledně stavu Vašeho vozu. Můžete tak snadno prodat staré, havarované nebo už i nepojízdné auto. Stejně tak nezáleží ani na značce a typu vozidla. Ať už je to Škodovka, Volkswagen, Fiat, nebo třeba motorka, vykoupíme vše.

 

Přijedeme za Vámi kamkoliv po Praze, Středních Čechách, ale i jinde po celé ČR. Peníze za Váš vůz tak budete mít do 24 hodin a bez starostí.