Odhad ceny při výkupu ojetého vozu jednoduše a rychle

Prodáváte ojeté auto? Tak to vás určitě zajímají informace o tom, jak se stanovuje konečná výkupní cena. Cenová kalkulace výkupu představuje složitý a náročný proces, kdy je nutné zohlednit několik faktorů. O jaké konkrétní faktory se jedná? Tak i nejen to se dozvíte v dnešním článku.

Analýza trhu s ojetými auty

Ceny výkupu ojetých vozů nemálo závisí na aktuální situaci na trhu. To znamená, že konečná výkupní cena je ovlivněna běžnou cenou automobilu, prodejností daného modelu, kupní sílou potenciálních zájemců a časovou ztrátou hodnoty vozidla. Kromě aktuální situace na trhu bude dále výkupní cena vozidla ovlivněna i technickým stavem vozidla. Na konečnou výkupní cenu má vliv počet ujetých kilometrů, typ pohonu, stav motoru a výbava vozidla. 

Z toho vyplývá, že kalkulace ceny výkupu ojetého vozu vyžaduje poznámkový blok, tužku, excelovskou tabulku, čas a trpělivost. Cenovým porovnáním dostanete velmi hrubou představu o potenciální ceně výkupu ojetého vozu.

Chcete si ušetřit čas? Vypočítáme cenu za Vás!

Jste časově velmi vytížení? Matematika není vaší silnou stránkou? To není žádný problém. My se o to rádi postaráme. Pro využití této možnosti musíte na našem webu plnit kontaktní formulář, kde nám sdělíte všechny podstatné informace o vykupovaném vozidle. Bude nutné, abyste uvedli značku vozidla, rok výroby, typ převodovky, počet ujetých kilometrů, typ motoru a samozřejmě aktuální stav vozidla a vaši představu o výkupní ceně.

Výhodou naší cenové kalkulace je, že za velmi krátkou dobu zjistíte, za kolik je náš autobazar ochotný zaplatit za vaše vozidlo. Stačí vyplnit formulář a my uděláme hrubý odhad výkupu ojetého vozu za vás. Pokud s touto nabídkou budete souhlasit, přijede k Vám domů a vůz si zkontroluje náš technik, který Vám sdělí finální výkupní cenu. Snažíme se, aby prvotní odhad byl co nejpodobnější finální ceně, proto je důležité uvést všechny informace přesně a detailně.

Ušetřete si nervy s byrokracií

Při výkupu vozidla si nemusíte dělat starosti ohledně převodu vlastnických práv. Náš autobazar se o všechno postará za vás. To stejné platí i pro přepravu vykoupeného vozidla. Přijedeme a automobil si odvezeme za vás. Nezní to lákavě? Jistěže ano!