Výkup vozidel, motocyklů a čtyřkolek

Našim zákazníkům nabízíme bezproblémový výkup ojetých, poškozených nebo havarovaných vozů jakéhokoliv roku výroby. Vykupujeme osobní auta, terénní vozy, off road, 4x4, motocykly, čtyřkolky, dodávky, užitkové vozy a obytné vozy i veterány. Realizujeme výkup za hotové včetně kompletních služeb bez jakýchkoliv dalších poplatků a reklamací.

  • Platíme ihned a hotově
  • Cenu za Vaše vozidlo odhadneme online
  • Pro Váš vůz přijedeme do 24 hodin po celé ČR
  • Nevyžadujeme záruku na technický stav vozu
  • Profesionální a rychlé jednání
  • Všechny formality vyřídíme za vás
  • Výkup vozidel za hotové proběhne rychle, snadno a jednoduše

VÝKUP AUT ZA HOTOVÉ

Specializujeme se pouze na výkup vozidel v hotovosti. Ušetříme Vám spoustu starostí spojených s převozem auta do autobazaru – pro Váš vůz si přijedeme přímo k Vám domů a veškeré formality provedeme na místě bez dalších zbytečných poplatků
Všechny úkony spojené s odhlášením a převodem vozu na úřadě zajistíme na naše vlastní náklady. Ihned po výkupu vozidla Vám vystavíme kupní smlouvu a další doklady o prodeji vozu.

VÝKUP VOZIDEL PO CELÉ ČR

Výkup automobilů provádíme nejen v PRAZE a STŘEDNÍCH ČECHÁCH, ale také v rámci CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY. Ochotně za Vámi přijedeme do Brna, Hradce Králové, Jihlavy, Pardubic, Zlína, Karlových Varů, Plzně, Liberce, Ostravy, Olomouce, Ústí nad Labem nebo Českých Budějovic.

POHODLNĚ A BEZ REKLAMACÍ

Nevyžadujeme od Vás záruku na technický stav vozu! Za technický stav vozu již dále nenesete jakoukoliv odpovědnost a vůz Vám už nikdy nebudeme reklamovat. Vše proběhne rychle a pohodlně - kompletní výkup aut zabere maximálně 20-30 minut. Povinné ručení a pojištění si můžete zrušit už v ten samý den, kdy od Vás vůz odkoupíme.

VYKUPUJEME VŠECHNY TYPY VOZŮ

Vykupujeme automobily všech značek a typů za nejvyšší možnou cenu, a to včetně vozů Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Dodge, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo a další.

  • VÝKUP MOTOREK A ČTYŘKOLEK

Kromě výkupu osobních aut nabízíme i výkup motorek a čtyřkolek v jakémkoliv stavu. Kontaktujte nás a my si pro Váš motocykl či čtyřkolku do 24 hodin přijedeme.

  • VÝKUP DODÁVEK A VETERÁNŮ

Rádi od Vás odkoupíme také dodávku nebo vojenského i civilního veterána. Peníze za prodej dostanete ihned na ruku.

Máte-li zájem o vykoupení Vašeho vozidla, volejte nebo posílejte SMS na tel. číslo 723 141 111, případně vyplňte a odešlete online formulář v sekci CENOVÝ ODHAD. Předem děkujeme za projevenou důvěru!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.